Заказать пластиковые окна Винница

Калькулятор цены окна/балкона

ширина (см): X высота (см):

глухое

2 стекла

профиль 5 камер (7см)

отлив, подоконник, сетка

доставка + установка

0 грн.

Спецназ серед склопакетів - К-скло, І-скло та іннертні гази

Теплоізоляційні властивості євровікон можна значно поліпшити за рахунок використання спеціального скла і застосування в просторі між склом замість повітря, іннертних газів. Однак , теплопровідність газів може значно збільшитися при підвищенні вологості усередині склопакета , тому дуже важливо використовувати в поглиначі вологи.
Існують різні способи підвищити енергоефективність склопакета , це спеціальне К- скло і I – скло , іннертние гази , камерність вікна , і звичайно якість виготовлення склопакета.
Цікавим варіантом є використання спеціальних енергозберігаючих стекол , так як вони зменшують втрату інфрачервоного випромінювання. Якщо піднести полум’я вогню до такого К- склу , то у відображенні ви побачите кілька ареалів різних кольорів , це найпростіший спосіб перевірити наявність енергозберігаючого скла в ваших вікнах.
Використовуючи особливі види скла можна оптимізувати ціну на пластикові вікна
Для порівняння , однокамерний склопакет з К- склом і заповнений аргоном такий же енергозберігаючий як двокамерний склопакет із звичайного скла .
А взагалі , склопакет може використовувати різні типи скла, такі як звичайне, енергозберігаюче , кольорове , вітражне , протиударне і навіть куленепробивне .
Все залежить від завдань покладених на конкретне пластикове вікно.
Але в переважній більшості люди цікавляться звичайними, але якісними склопакетами для звичайних пластикових вікон.