Заказать пластиковые окна Винница

Калькулятор цены окна/балкона

ширина (см): X высота (см):

глухое

2 стекла

профиль 5 камер (7см)

отлив, подоконник, сетка

доставка + установка

0 грн.

З чого роблять металопластикові вікна?

Добрий хазяїн завжди прагне досягти максимального затишку та зручності в своїй оселі. Але щоб досягти теплого затишку потрібні сучасні та енергоефективні металлопластикові вікна та двері, які будуть прикрашати і зберігати тепло оселі. Пластикові вікна це основна частина комфортного інтер’єру.
Сучасні технології дозволяють досягти доброї теплоефективності металопластикових вікон. Чому ці вікна називають металопластиковими? А тому-що рама самого вікна нагадує рамку з міцного полівінілхлоридного пластика, який називається пвх профілем. В середині пластикового профілю проходить металічний стальний профіль, який надає всій конструкції жорсткості. Обєднані разом пластиковий та всередині стальний профіль утворюють металопластикову конструкцію.
Різні частини металопластикових вікон з’єднують методом термічної пайки з дотриманням усіх просторових орієнтацій. Для того щоб не було порушень технологічного процесу та якості, більшість дій виконується на спеціальному обладнанні кваліфікованими працівниками.
Після зпайки цілісної металопластикової конструкції (а іноді і після монтажу цього вікна) на неї “надягають” фурнітуру – ручки, завіси і т.д., а також вставляють склопакети , теж дуже важливу частину металопластикового вікна.