Заказать пластиковые окна Винница

Калькулятор цены окна/балкона

ширина (см): X высота (см):

глухое

2 стекла

профиль 5 камер (7см)

отлив, подоконник, сетка

доставка + установка

0 грн.

Конструкція склопакета - проти вологи в склопакеті

Для рамки в склопакеті євровікна застосовують найчастіше алюмінієвий або оцінкований .
Так звана дистанційна рамка виготовляється з металевого профілю з дифузійними отворами , такими дрібними дірочками у вигляді рядка всередині склопакета.
Всередині дистанційної рамки склопакета розміщується осушувач , тобто речовина для швидкої абсорбірціі і вбирання вологи в камері між листами скла.
Таким чином запобігає появі конденсату в крапельок усередині склопакета при мінусових температурах за вікном.
Отвори для дифузії повинні бути не дуже великими , бо з часом маленькі порошинки осушувача можуть потрапляти в камеру склопакета , що вже можна вважати невеликим браком.
Як працює осушувач ? Осушувач містить велику кількість дрібних пор , які легко пропускають гази , але рідина через поверхневого натягу затримується.
Осушувач роблять переважно з молекулярних сит , силікагелю або комбінують ці матеріали. Різні матеріали осушувачів працюють теж по різному, і мають відмінності в абсорбції при певній температурі, тиску і вологості.
Для кріплення дистанційних рамок до скла використовуються так звані герметики , чим і забезпечують міцність склопакета , а також ізолюють камери від зовнішньої вологи , що в підсумку підвищує ефектівность і терміни експлуатації .
Герметик має важливі властивості : еластичність , сила зчеплення , міцність , час старіння , швидкість дифузії.
Високоякісні склопакети використовують так звану – подвійну герметизацію , що має на увазі попередню герметизацію бутиловою масою , яка наноститься гарячою, але не додає міцності конструкції. Для підвищення міцності герметизацію завершують полісульфідом , силіконовими або поліуретановими масами.