Заказать пластиковые окна Винница

Калькулятор цены окна/балкона

ширина (см): X высота (см):

глухое

2 стекла

профиль 5 камер (7см)

отлив, подоконник, сетка

доставка + установка

0 грн.

"Якість недорогих вікон постійно знижується" - Бекхофф

Генеральний директор VEKA Rus / Ukraine Йозеф Лео Бекхофф в недавньому інтерв’ю газеті “Комерсант “ докладно розповів про свій погляд на стан ринку металопластикових вікон в Росії і Україні .
Основними тезами стали побудова брендів у Східній Європі відповідно назві профілю на відміну від Америки де в ролі брендів виступають торгові марки.
Також Бекхофф нагадує , на правах реклами , що його компанія першою почала в 1999 році освоювати ринки СНД і відкривати виробництво ПВХ профілів.
Також фахівець вказує що на сьогоднішній день сегмент виробництва пластикових профілів насичений різними виробниками.
Однак , для здешевлення кінцевої продукції – пластикових вікон з прийнятною ціною , більшість виробників випускають профіль – економ класу. З такого профілю неможливо зробити високо якісне пластикове вікно.
Якісне вікно має високу міцність і довгим терміном служби – таке вікно тримає форму. Тут з експертом не можна не погодиться.
Є думки що в Росії більше 60% вікон виробляються з профілів класу Б і при сертифікації виробник може вибирати тестований зразок.
Для прикладу в Німеччині , профільні системи тестуються випадковим вибором і допускаються для виробництва вікон профілі тільки стандарту RAL.
Також Бекхофф звернув увагу що держава могла б якось підтримати виробників якісних вікон , оскільки хороші вікна не тільки економлять тепло і зменшують витрати на електроенергію , але й агітують людей вкладати в енерго ефективні технології .